To już ostatni moment, by skorzystać z promocji i kupić bilety na największe w Polsce pokazy lotnicze – Gdynia Aerobaltic 2019. Tylko do końca maja obowiązuje cennik zgodnie z którym bilet normalny uprawniający do wejścia na teren pokazów w sobotę lub niedzielę kosztuje zaledwie 20 zł, a bilet na trybuny 40 zł. Od 1. czerwca za normalny bilet trzeba będzie zapłacić 25 zł, a za bilet na trybuny – 50 zł.
Nie warto jednak odkładać decyzji o zakupie biletów na ostatnią chwilę. Air Show w sobotę i niedzielę odbywa się na lotnisku Gdynia – Kosakowo. Dbając o bezpieczeństwo i komfort widzów, organizatorzy postanowili ograniczyć pulę biletów.
Co więcej, najprawdopodobniej nie będzie możliwości kupienia biletów podczas trwania pokazów. To efekt niezwykłej popularności gdyńskich pokazów. W tym roku to znów będzie potężna dawka podniebnych emocji. Zarówno w sobotę i niedzielę widzowie obejrzą aż siedem godzin popisów najlepszych pilotów w niezwykłych samolotach.

Szczególną gratką będzie na pewno udział ukraińskiego Su-27, albo szwedzkiego Viggena. Po raz pierwszy w Polsce będzie można podziwiać precyzję pilotażu członków zespołu Arctic Eagles. Organizatorzy zapowiadają także niespodziankę spoza Europy, która ma być prawdziwym hitem – zespół który jeszcze nigdy nie występował w Polsce. W tym momencie prowadzone są szczegółowe uzgodnienia dlatego z oficjalną informacją musimy się jeszcze wstrzymać.

Na ziemi także będzie sporo się działo. Miłośnicy awiacji będą z bliska podziwiać statki powietrzne biorące udział w wystawie statycznej. W strefie Aeroexpo będzie można zobaczyć samoloty i śmigłowce turystyczne i biznesowe. Dla dzieci powstanie Aerolandia – ogromna strefa zabawy i edukacji. Młodych i starszych na pewno zainteresują stoiska partnerów Gdynia Aerobaltic m.in Discovery Channel i LS Services.
Tradycyjnie już nie będzie żadnych problemów z kupnem biletów na pokazy wieczorno-nocne, które będą odbywały się nad Plażą Miejską w Gdyni. Ten niezwykły spektakl będzie mógł obejrzeć każdy kto tylko zechce pojawić się w piątek lub sobotę po 19.30 nad Bałtykiem.
Gdynia Aerobaltic 2019 odbędą się w terminie: 16-18.08.2019 r.
Bilety w sprzedaży na stronie www.aerobaltic.pl